کامپیوتر امیرکبیر

در دسترس قرار گرفتن مجدد به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰

به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰

مایکروسافت به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ را مجدداً در دسترس عموم کاربران قرار داد.

به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ نخستین بار در دوم اکتبر به دست کاربران رسید، اما شرکت مایکروسافت به خاطر وجود باگی که منجر به پاک شدن فایل‌های شخصی کاربران می شد سریعاً آن را از مرحله انتشار خارج کرد.

این غول نرم‌افزاری چهارشنبه اعلام کرد که با برطرف شدن این باگ مخرب، مجددا انتشار به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ برای کاربران ویندوز ۱۰ از سر گرفته شده است. مثل آپدیت‌های قبلی مایکروسافت به کاربران توصیه کرده که جهت نصب آن منتظر نوتیفیکیشن Windows Update بمانند و نسخه جدید را به طور دستی روی رایانه خود نصب نکنند.

در این صورت مایکروسافت فرصت خواهد داشت تا سلامت هر رایانه را پیش از ارائه آپدیت برای آن به طور کامل بررسی کند. بنابراین اگر از امروز نوتیفیکیشن نصب به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ را دریافت نمی‌کنید، باید تا زمانی که مایکروسافت آن را برای دستگاه‌تان بهینه می‌کند منتظر بمانید.

با این وجود، همیشه راه‌هایی برای دور زدن محدودیت‌های مایکروسافت وجود داشته و برای نصب این به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ نیز این مسئله صدق می کند. روش‌هایی وجود دارند که پیش از ارائه رسمی به‌روزرسانی در قسمت Windows Update سیستم عامل می‌توانید به دریافت به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ اقدام کنید.

بدین منظور لازم است که یک نرم‌افزار Update Assistant رسمی را دانلود کنید تا زودتر از دیگران  به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ را تجربه کنید.

کامپیوتر امیرکبیر، ارائه دهنده خدمات کامپیوتری در محل، تعمیرات تخصصی لپ تاپ
و فروش لپ تاپ استوک در اصفهان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا